Summity a diskusní fóra

Sdružení pro architekturu a rozvoj vydalo na podzim 2018 svůj klíčový dokument „10 vizí a konkrétní kroky pro stavební rozvoj Prahy a ČR“. Od té doby pořádá vždy v půlročním cyklu Summity architektury a rozvoje. Konají se vždy v březnu a září v reprezentativních prostorách Obecního domu v Praze za vysokého zájmu médií, odborníků i široké veřejnosti, a to díky řadě významných českých i zahraničních řečníků.

Cílem Summitů je zhodnotit pokroky ve stavebním rozvoji v Praze a ČR. Představen je tu vždy aktuální pololetní přehled „Co se povedlo, co nepovedlo a co je potřeba udělat?“ včetně pololetního krátkého filmu shrnujícího dění ve stavebním rozvoji. Summity jsou on-line přenášeny na webu sdružení a následně je z nich zpracována reportáž s rozhovory s vybranými účastníky, výsledkem je i řada zajímavých mediálních výstupů.

V mezidobí summitů, tedy v červnu a v prosinci, pořádá Sdružení pro architekturu a rozvoj menší, pracovněji laděná Diskusní fóra. Ze všech těchto setkání je vždy zpracován materiál „Závěry a názory“ shrnující hlavní myšlenky a klíčové výroky. Ke stažení je v sekci „Prospekty“.

Uspořádané summity a konference

Uspořádaná diskusní fóra

Odběr novinek SAR
Novinky na Váš e-mail